You are here

Seminer ve Fuarlar

Frankfurt Light and Building, aydınlatma ve bina teknolojileri, yenilenebilir enerji ve otomasyon konusunda dünyanın en büyük fuarlarından biri.

18-23 Mart arası bu önemli fuarın ziyaretçileri en yenilikçi bina teknolojilerini incleme fırsatı bulacaklar.

Ontrol Salon 9.1'de E36 numaralı standda ürünlerini sergiliyor. Tüm bina otomasyon ürünlerimiz, tüm yeni geliştirmeler ile birlikte ziyaretçilerin karşısında olacak.

Sizi de standımızda görmeyi arzu ediyoruz.

Otomasyon ve Bina teknolojileri konusunda Avrupa'nın en büyük fuarı kabul edilen Light & Building Expo fuarındaydık. Ağırlıklı olarak yeni ürünümüz R-ION'u tanıttığımız fuarda karşılaştığımız yoğun ilgi bizi gururlandırdı.

Elektronik ürünlerimiz sektörün en büyük fuarlarından biri olan Mostra Convegno fuarında sergilendi. İtalyan çözüm ortağımız Quick Link Solutions standında yer alan demo setlerimiz uluslararası katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

13-18 Mart arası, Frankfurt'da bina teknolojileri konusunda dünyanın lider fuarlarından Light & Building'i ziyaret ediyorsanız Ontrol standına uğramayı ihmal etmeyin. Standımız, salon 9.0 C64'de. 

Bekliyoruz!

Telsiz çözümlerini Türkiye'de sunmaya çalıştığımız WEMS firmasından Simon Allen Saat 10:00'de "Advanced Technologies for Sustainable Development" panelinde yer alacak. Diğer konuşmacılar Rolls-Royce ve BP firmalarından.

Katılım ücrestsiz, kayıtlar buradan.

Türkiye'nin en büyük sektör fuarlarında biri olan ISK-Sodex fuarında yerimizi aldık. Özellikle yeni ürünümüz R-ION'u tanıttığımız standımıza dört gün boyunca yoğun ilgi oldu. Ürün ve hizmetlerimizle bu kadar ilgilenilmesi bizi gururlandırdı, ama dört günlük yorucu maratonun en keyifli tarafı uzun süredir göremediğimiz dostlarımızla hasret gidrmek oldu.

Las Vegas Cosmopolitan Hotel'de yapılan Niagara Summit 2014 organizasyonunda kendimize ait bir standla yeraldık. Yeni ürünümüz, dokunmatik renkli ekranlı programlanabilir oda kontrol cihazı R-ION, beklentilerimizin çok üzerinde olağanüstü bir ilgi gördü. Bu ürünün yurtdışı satışı ve referansları, yurtiçini katlayarak geçecek gibi görünüyor.

04-05 Ekim 2013 tarihlerinde BELIMO Hinwil tesislerinde düzenlenen "Fire&Smoke Experts Event" artık her yıl düzenli olarak yapılıyor. Türkiye'den Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç ve Dr. Gökhan Balık tarafından hazırlanan bir sunuş ile toplantıya katıldık. Dr. Gökhan Balık sunduğu bildiride yangın anında sprinkler sistemiyle korunan binalarda havalandırma sistemi egzoz hatlarındaki yangın damperlerinin 72°C yerine örneğin 93°C gibi daha yüksek bir sıcaklıkta kapanarak kazanılan zamanda duman tahliyesi yapılabileceğini belirtti.

İmeksan firmasının düzenlediği “KLİMA CİHAZLARI ve EKİPMANLARI” konulu tanıtım toplantısı Kayseri'de yüzden fazla katılım ile 25.10.2013 tarihinde Ommer Otel'de gerçekleşti.
Katılımcıların büyük bir kısmı Kayseri'deki ISH konularıyla ilgilenen makina mühendisleri, Sağlık Bakanlığı personeli, projeciler, taahhüt firmaları ve üniversite öğretim görevlilerinden oluşuyordu.

11. ulusal tesisat mühendisliği kongresi ve Teskon + Sodex fuarı Nisan ayında düzenlendi. Dört gün süren etkinliklerde kongre kapsamında bildiriler sunuldu, çalıştaylar ve kurslar düzenlendi.

   Kontrol vanalarımızın dökümünü üstlenen Gedik Döküm' ünde katıldığı fuarda çok sayıda üretici yer almakta.Fuar 11-14 kasım tarihleri arasında gezilebilir. www.turkcast.com.tr sitesinde davetiye alınabilir.

Enerji maliyetleri her geçen gün artarken tasarrufa yönelik tedbirlerin ilk yatırım maliyetini ödeme süresi azalıyor. Mekanik tesisatlarda önemli enerji tasarrufu imkanlarından biri kısmi yüklere rağmen tam devirde çalışan pompa ve fanlar. Çözüm ise basit. Karışık tesisat değişiklikleri, yoğun kablolama vs... gerektirmeyen frekans invertörleri sistem veriminin yanı sıra, tesisat gürültülerini ve ekipman yıpranmalarını da azaltıyor. Üstelik Telemecanique firmasının yeni serisi Altivar 21 cihazları pompa ve fan uygulamaları için optimize edilmiş durumda.

Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı Sodex 2006 4-7 Mayıs tarihleri arasında CNR fuar merkezinde yapıldı. Mükemmel bir organizasyonun sergilendiği fuar, özellikle yabancı katılımcı ve ziyaretçilerin sayısıyla dikkat çekti.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer