Atraksiyon Park

Awaza bölgesine kurulan en büyük Atraksiyon parkı olarak 2015 yaz sezonunda hizmet vermeye başlamıştır. İçerisinde aqua park, sandal, crazy dance, dönme dolap, çarpışan arabalar, atlı karınca, korku tüneli, gondol, hızlı tren, ahtapot, balerin, kamikaze gibi birçok oyuncağın olduğu, yaz akşamlarında ailelerin en çok vakit geçirdiği eğlence mekanı olarak dikkat çekmektedir.

Ayrıca bowling, bilardo ve konsol oyunlarının da oynanabildiği oyun salonları bulunmaktadır. Atraksiyon parkı içinde çocukların en çok rağbet ettiği, yanından ayrılmadığı birde masal ağacı bulunmaktadır. Masallarını Türkçe anlatan bu bilgin ağacımızın etrafında toplanmış olan çocuklardan, Türkçe bilenlerin diğer arkadaşlarına heyecanla anlatılanları tercüme etmeye çalışmaları ailelere neşeli anlar yaşatmaktadır.

Proje kapsamında; 2 adet Klima santrali, 26 adet Hücresiz egzost fanı, 12 adet Elektrikli boyler sistemi izleme bilgileri, 10 adet pompa(motor), 5 adet Hidrofor grubu ve 8 adet drenaj ve pis su pompası panosu devreye alınmıştır.