You are here

Organizasyon

Murat EĞRİKAVUK

1966 doğumlu elektrik mühendisi. Tek kızı olan Derin doğduğundan beri olmayan boş vakitlerini kitap okuyarak, seyahat ederek ya da garip doğa sporları ile değerlendiremiyor. İşini gerçekten seviyor. Servis şeridini kullananlar ve ambulanslara yol vermeyenlere takmış durumda.

Cem EĞRİKAVUK

1971 İstanbul doğumlu. 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği Fakültesi'nden mezun olduğu yıldan beri organizasyonumuzda çeşitli görevlerde bulunmuştur. İki dönem TÜYAK Genel Sekreterliği yapmış, halen Teknik Yayınlar Kurulu Başkanlığını sürdürmektedir. Boş zamanlarını sportif yelken, dağcılık ve yamaç paraşütü ile değerlendirmekte, zaman zaman da hidrojeni temiz yakıt 'kaynağı' olarak gösterenlerle uğraşmaktadır.

Yönetim
Murat Eğrikavuk
Cem Eğrikavuk

Ceki MİTRANİ

1972 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Evli ve iki çocuk babasıdır. Sırası ile Finansbank, Elit Çikolata, Has gıda ve Korozo'da çalıştıktan sonra Ontrol'de çalışmaya başlamıştır. Karısı ve çocukları ile vakit geçirmek en büyük hobisidir.

Ergin GÜNEY

1989 Sivas Suşehri doğumludur. Bekardır. Sarıgazi Ticaret Meslek Lisesi – Bilgisayarlı Muhasebe okulundan 2007 yılında mezun olmuştur. Daha önce DABİEF SMMM'de iki buçuk yıl ofisboy olarak çalışmıştır. Ailesi ile hayatını devam ettirmektedir ve onlara vakit ayırmayı çok sevmektedir. Futbol oynamak ve izlemekten büyük keyif alıyor. Koyu bir BEŞİKTAŞ taraftarıdır. Bilgisayar ve interneti yakından takip ediyor. Fotoğraf çekmek hoşuna gidiyor.

Fatih UZUNER

1976 İstanbul doğumludur. Evli ve bir kız, bir erkek çocuk babasıdır. 1993 yılında Kabataş Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe Bölümünden mezun olmuştur. 1999 yılında Muhasebe Grubumuza dahil olmuştur. Aynı zamanda İthalat-İhracat Koordinatörlüğü de yapmaktadır. Daha önce Akçura firmasında depo sorumlusu olarak görev yapmıştır. Futbol, sinema ve gezi hobileridir.

Arzu NERGİZ

1977 Karşıyaka doğumludur. Evli ve 2 çocuk annesidir. 2000 yılında Uludağ üniversitesinden bölüm birincisi olarak mezun olmuştur.2005 yılında serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesini almıştır.Tiyatro ve, müzik dinlemek başlıca hobileridir.

Ünsal BOZOĞLU

1955 Samsun doğumludur. Bekardır. 1978 yılında Bakırköy Akşam Ticaret Lisesinden mezun olmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana değişik departmanlarımızda görev yapmıştır. Halen Destek Kadromuzda sevkiyat kısmında hizmet vermektedir. Seyehat etmek ve kitap okumak hobileridir.

Oğuz AYDOĞAR

1974 İstanbul doğumludur. Evli, bir erkek bir kız çocuğu babasıdır. Beyoğlu Ticaret Meslek Lisesi mezunudur. Araba kullanmak, kitap okumak ve akvaryum balıkları bakmak hobileri arasındadır.

Tülay KAYA

1978 Sivas Suşehri doğumlu ve evlidir. 1989 yılında Teferrüc İlk Öğretim Okulundan mezun olmuştur. 2006 Şubat ayında kadromuza katılarak yemek, kahvaltı servisi ve içecek ikramı gibi konularda hizmet vermektedir. Daha önce Namlıoğlu Restoranda kasiyerlik görevi yapmıştır. Gezi, müzik ve TV seyretmek hobileridir.

Züleyha BOZTÜRK

1971 Giresun Görele doğumlu, bekar ve iki çocuk annesi. Görele Ticaret Lisesi mezunuyetinden sonra mobilya sektöründe ön muhasebe ve mağaza sorumlusu olarak çalıştı.Boş zamanlarını kitap okuyarak,tiyatroya giderek, tarihi yerleri gezerek ve en önemlisi çocuklarıyla zaman geçirerek değerlendiriyor.

Finansman
Ceki MİTRANİ
Muhasebe
Ergin GÜNEY
Fatih UZUNER
Arzu NERGİZ
Depo / Sevkiyat
Ünsal BOZOĞLU
Oğuz AYDOĞAR
Genel Destek
Tülay KAYA
Züleyha BOZTÜRK

Aykut KURTDERELİ

1983 İstanbul doğumlu ve evlidir. 2004-2007 yıllarında firmamızda çeşitli görevlerde yer aldıktan sonra 2008 yılında imalat grubuna terfi olmuştur.  Hala aynı görevde yer almaktadır.

Ahmet KARAHAN

1965 Giresun doğumludur. Evli ve 4 kız çocuk sahibidir. 1977 yılında Çatak İlköğretim Okulundan mezun olmuştur. 1993 yılından bu yana İmalat Grubumuzun Servomotor Vana Bölümünde görev yapmaktadır. Daha önce Pustaş AŞ, Gürsel AŞ ve Yertaş AŞ'de mekanik işçilik yapmıştır. Balık tutmak, spor yapmak ve dağ gezisi hobileridir.

Bayram URAL

1965 Giresun doğumludur. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır. 1980 yılında Çatak İlköğretim Okulundan mezun olmuştur. 1999 yılından bu yana İmalat Grubumuzun Servomotor Vana Bölümünde görev yapmaktadır. Daha önce Karbosan AŞ ve Yertaş AŞ firmalarında mekanik işçilik yapmıştır. Avcılık, müzik ve spor hobileridir.

Cem YILMAZ

1980 Paşabahçe doğumlu ve evlidir. 1997 yılında Denizcilik Su Ürünleri Meslek Lisesi Elektronik Bölümünden mezun olmuştur. 1998 yılından bu yana İmalat Grubumuzun Servomotor Vana Bölümünde görev yapmaktadır. Basketbol ve sinema hobileridir.

Abdurrahman YAMAK

1976 Giresun doğumludur.Evli 2 çocuk babasıdır. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. 1993 yılından bu yana İmalat Grubumuzda Elektronik Teknisyeni olarak görev yapmaktadır. Futbol, internet ve müzik dinlemek hobileridir.

Satılmış ATEŞ

1969 Çankırı doğumludur. Evli ve bir erkek çocuk babasıdır. 1998 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. 1986 yılından bu yana İmalat Grubumuzda Elektronik Teknisyeni olarak görev yapmaktadır.

Savaş KURT

1987 Sivas doğumlu ve bekardır. 2008 yılı Mustafa Kemal Ünv. Endüstriyel Elektronik bölümü mezunudur. Hobileri arasında kitap okumak, spor müsabakaları izlemek, müzik dinlemek ve şiir yazmak yer alır.

Ömer ADALIOĞLU

1986 yılında Eskişehir’de doğdu. Bekardır. Haydarpaşa Anadolu Teknik Lisesi (2006), Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Endüstriyel Elektronik (2008), Anadolu Üniversitesi İşletme (2013) Bölümünü bitirmiştir. Goethe Enstitüsü’nde Almanca kursu eğitimi almıştır. Karikatür çizmeyi, müzik dinlemeyi, farklı yerler araştırıp gezmeyi, film izlemek hobileri arasındadır.

Halit KAYIŞCI

1990 İstanbul doğumlu ve bekardır. 2010 yılı Marmara Ünv. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Elektronik Haberleşme bölümü mezunudur. Hobileri arasında telekominikasyon sektörünü takip etmek ve fitness yapmak gelmektedir.

İmalat Grubu
Aykut KURTDERELİ
Servomotor / Vana
Ahmet KARAHAN
Bayram URAL
Cem YILMAZ
Elektronik Grubu
Abdurrahman YAMAK
Satılmış ATEŞ
Savaş KURT
Ömer ADALIOĞLU
Halit KAYIŞCI

Selim KARDAŞ

1974 Adapazarı doğumludur. Evlidir. 1995-2000 yılları arasında uygulama grubumuzda, 2000 yılından bu yana satış grubumuzda ve 2011 yılından bu tarafa satış müdürü olarak hizmet vermektedir. Daha önce Mercedes Benz AŞ. ve Delta Pano Firmalarında çalışmıştır. Spor,sinema ve gezi hobileridir.

Tuba ÇALIK

1977 İstanbul doğumlu ve bekardır. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksek Okulu Kontrol Sistemleri Bölümünden mezun olmuştur. 2000 yılından bu yana Satış Grubumuzda Otomasyon konularında görev yapmaktadır. Daha önce Kontek Teknik Malzeme Ltd. Şirketinde benzer konularda görev almıştır. Korku filmleri seyretmek ve puzzle yapmak en büyük zevkleri arasındadır.

Gökçe UKKAN

1977 Doğumlu evli ve bir erkek çocuk annesidir. Kocaeli Üniversitesi Elektronik haberleşme mühendisliği fakültesinden mezun olmuştur. 2012 mayıs ayından itibaren satış grubunda bina otomasyon projelerinde sistem uzmanı olarak görev yapmaktadır. Daha öncede Satek Mühendislik, Johnson Controls firmalarında benzeri görevlerde yer almıştır. Hobileri arasında Seyehat etmek, kişisel gelişim, NLP, EFT, Reiki konuları vardır.

İdris TEPECİK

1976 Erzincan doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksekokulu Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Bölümünden mezun olmuştur. 2009 Temmuz ayında aramıza katılmıştır. Daha önce Üçay Mühendislik ve Güneş Mühendislik firmalarında Teknik Ressamlık yapmıştır. Bilgisayar, futbol, müzik ve sinema hobileridir.

Yonca ACET

1993 İstanbul doğumlu ve bekardır. 2013 Yılında Sinop Ünv. Ayancık M.Y.O. Kontrol ve Otomasyon Teknolojileri bölümünden mezun olmuştur. 2013 yılının haziran ayından itibaren firmamızda göreve başlamıştır. Hobileri arasında müzik dinlemek ve sinema bulunmaktadır.

Ongun TUNALI

Fahri GÜNENDİ

1974 Ankara doğumludur.Kırıkkale Ünv. İklimlendirme ve Soğutma bölümünden 1996 da mezun olmuştur. İş güvenliği ve Havalandırma alanında ,sektöründe lider firmalarda çalışmıştır. Bekar hayatına sağlıklı devam edebilmek için spor yapmaya çalışmaktadır. Hayatında önemli bir yere sahip olan müzik tutkusu vazgeçilmezlerindendir.

Osman TUNALI

1966 Istanbul doğumlu endüstri mühendisi. Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.Boğaziçi Üniversitesi'nden mezuniyetinden sonra 10 yıl boyunca Şişecam grubunda çeşitli projelerde çalışmıştır. 2001 yılında İzmir'e taşınarak şirkeitimizin bölge temsilciliğini yüklenmiştir. İzmir'e iş olanakları için mi, yoksa hobileri olan mağaracılık ve yelken sporunu daha rahat gerçekleştirmek için mi gittiği hala anlaşılamamıştır.

Satış Grubu
Selim KARDAŞ
İstanbul
Tuba ÇALIK
Gökçe UKKAN
İdris TEPECİK
Yonca ACET
Ongun TUNALI
Ankara
Fahri GÜNENDİ
İzmir
Osman TUNALI

Arda AYDIN

1967 İstanbul doğumlu, evli, bir erkek ve bir kız çocuk babasıdır. İstanbul Teknik Üniversitei Makine Fakültesi'nden mezun olduğundan beri uygulama grubumuzda bina otomasyon sistemleri üzerine çalışmaktadır. Eğer bulamıyorsanız ya yelken yapıyordur, ya da dere tepe bir yerlerde geziyordur.

Hakan MİS

1980 istanbul doğumludur bekardır. 1996 yılında Maltepe Küçükyalı Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünden mezun olmuştur. 2011 yılının Temmuz ayında şirketimizin uygulama grubunda göreve başlamıştır.  Gezmek fotoğraf çekmek ve bisiklete binmek hobileridir.

Barış ALTIN

1977 İstanbul doğumlu olan Barış ALTIN evli ve iki çocuk babasıdır., 1995-1996 yılında Küçükköy End. Meslek Lisesi ' ni bitirdikten sonra çalışma hayatına başlamıştır. 1997 - 2006 yılları arasında Siskon Elk. Elektronik firmasında çalışmıştır. 2006 Aralık ayından itibaren şirketimizde , Uygulama grubumuzda çalışmaktadır. Basketbol ve internet vazgeçilmezleri arasındadır. Takıntılı şekilde bu güne kadar yapılan en iyi bilgisayarla çalışmak istiyor.

Onur KALOĞLU

1982 İstanbul doğumludur evlidir. 1999 yılında Nait Menteşe Endüstri Meslek Lisesi Elekronik Bölümünden mezun olmuştur. Aynı yıl şirketimizin uygulama grubunda elektrik teknisyeni olarak göreve başlamıştır. Futbol ve araba kullanmak hobileridir.

Mustafa KARDAŞ

1984 İstanbul doğumludur.Evlidir 2003 yılında Tekirdağ Meslek Yüksek Okulu Endüstriyel Elektronik Böklümünden mezun olmuştur. Aynı yıl şirketimizde Elektronik Teknikeri olarak göreve başlamıştır. Futbol,Voleybol ve araba kullanmak hobileridir."

Yasin AYDOĞDU

1989 İstanbul doğumludur. 2011 yılında Mersin Üniversitesi Telekomünikasyon Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, Aralık 2012 tarihinde ARGE grubumuzda göreve başlamıştır. Teknoloji meraklısıdır. Bilgisayar oyunları ve motosiklet kullanmak hobileridir.

Teknik Grup
Arda AYDIN
Teknik Destek
Hakan MİS
Barış ALTIN
Onur KALOĞLU
ARGE
Mustafa KARDAŞ
Yasin AYDOĞDU

Fatih CEVİZ

1979 İstanbul doğumludur. Evlidir 1 erkek çocugu vardır. 2000 yılında Sakarya Üniversitesi Hendek Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümünden mezun olmuştur. 2003 yılında Uygulama Grubumuzda Elektrik Teknikeri olarak göreve başlamıştır. Daha önce Bozfakıoğlu G.E ve CNR Fuarcılık firmalalarında Elektrik Teknikerliği yapmıştır. Ağustos 2009 yılından beri Türkmenistan Bölge Müdürü olarak görevine devam etmektedir.
Ailesiyle vakit geçirmek, müzik dinlemek ve firsat bulursa futbol oynamak hobileridir.

Muharrem ALATAŞ

1986 Mardin doğumlu.Bekar.2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu End.Elektronik bölümünden mezun oldu.2009 yılında vatani görevini yapmaya gitmeden önce
Hotel Less Ottomans ve Çözüm Otomasyonda çalıştı.Sinema,futbol,satranç ve tavla hobileri arasındadır.Ama en büyük tutkusu tarihle(özellikle yakın tarih) ilgili tüm kitapları okumaktır.

Müslüm BERDİBEK

1986 Bingöl/Merkez doğumlu. Henüz bekar. Kocaeli Üniversitesi Gebze Meslek Yüksek Okulu Mekatronik Bölümü mezununlarından. Daha önce Idetek Otomasyonda çalışmıştır. Seyahat etmek, fotoğraf çekmek ve dil öğrenmek boş vakitlerinde keyifle yaptığı uğraşları arasında sayabiliriz. En çok istediği şey dünyadaki bütün ülkeleri gezip görmek.

Salih ALATAŞ

1987 Mardin doğumlu ve Bekardır. 2007 Erkan Avcı Teknik ve End.Meslek Lis. Elektrik Bölümü mezunu. Daha önce Onat otomasyon , Total İnşaat'ta Çalışmıştır. Hobileri kitap okumak,resim yapmak ve futbol oynamak.

Fırat AĞAÇ

1988 Siirt doğumlu ve bekardır. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümünden mevzun olmuştur. 2007-2008 yılında Systemair HSK Havalandırma ve 2008-2014 yılında ise Onat Otomasyon ve Ot. Kont. Sis. firmalarında çalışmıştır. Basketbol ve futbol oynamak hobileridir.

Hamdi OKUR

1990 Ordu/Fatsa doğumludur. Bekardır. 2010 yılında Ordu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümünden mezun olmuştur. 2010-2013 yılları arasında Onat Otomasyon firmasında çalışmıştır.2014 Eylül ayından itibaren şirketimiz uygulama grubunda göreve başlamıştır. Kitap okuma, müzik, internet ve sinema hobileridir.

Erdal AKTAŞ

1991 Elazığ-Karakoçan doğumlu ve bekardır. Düzce Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi işletme bölümünü 2014 yılında bitirdikten sonra askerlik vazifesini yerine getirmiştir. Haziran 2015 itibariyle şirketimiz uygulama grubunda görev almaya başlamıştır. Daha önce 4 seneyi aşkın Fiberex firmasında çalışmıştır. Kitap Okumak, Kültürleri araştırmak ve Rusça öğrenmek hobileri arasındadır.

 

Türkmenistan
Fatih CEVİZ
Otomasyon
Muharrem ALATAŞ
Müslüm BERDİBEK
Salih ALATAŞ
Fırat AĞAÇ
Hamdi OKUR
Erdal AKTAŞ

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer